4. – 12. srpna 2017

Novinky

86. Jiráskův Hronov - Hlavní program 2016

Sobota 30. 7. 2016
16.30 a 20.00 hodin  85´                        JD                      Kč 60,-
Divadlo COMMEDIA Poprad (SK) / režie: Vladimír Benko                             
Sergiusz Piasecki: Zápisky dôstojníka Červenej armády 

16.30 a 20.15 hodin   140´                     SJČ                    Kč 70,-      
DS Ty-já-tr/HROBESO Praha / režie: Milan Schejbal
Robin Hawdon: Dokonalá svatba   

14.30 a 18.30 hodin   45´           SOK                   Kč 40,-
KUK-u-řice, ZUŠ Štítného Praha 3 / režie: Ivana Sobková           
R. Bradford. I. Sobková: Černošský Pán Bůh

Neděle 31. 7. 2016                                 
16.30 a 21.15 hodin   60´    HOST JH  JD                      Kč 70,-
Taneční divadlo BUFO / choreografie: Martin Pacek 
Ze života obtížného hmyzu

10.00 hodin  140´                                    SJČ                    Kč 70,-                          
DS Ty-já-tr/HROBESO Praha / režie: Milan Schejbal 
Robin Hawdon: Dokonalá svatba

16.30 a 19.00 hodin     85´                     SJČ                    Kč 60,-      
DS bratří Mrštíků Boleradice / režie: Alena Chalupová                                    
B. Němcová, M. Uhde: Divá Bára

19.00, 21.00 a 23.00 hodin  60´    BLOK     SOK           Kč 50,-      
Veselé zrcadlo, Gymnázium Ústí nad Orlicí / režie: Lenka Janyšová
I. Wernisch, L. Janyšová: Wernischáž                        

Na poslední chvíli, ZUŠ Ostrov / režie: Lucie Veličková
Daniil Charms: Jelizaveta Bam

13.30, 15.00, 18.20, 20.00, 22.45 hodin   50´                MYŠ           Kč 40,-      
Rámus a Krtek Plzeň / režie: Zdena Vašíčková            
Z. Vašíčková na motivy V. Dyka: Antikrys

Pondělí 1. 8. 2016
16.30 a 21.00 hodin   110´                     JD                      Kč 70,-
BLOK scénického tance a pantomimy
Tanec, tanec…
TS Magdaléna Rychnov u Jablonce nad Nisou / Služebnice / choreografie: Magdaléna Pupík Rellichová
Velký soubor ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary / (Ne)ztišená / choreografie: Petra Blau a tanečnice
Akordy ZUŠ Červený Kostelec / Místo / choreografie: Blanka Rejholdová a dívky
Legarmm ZUŠ Klášterec nad Ohří / Možnost přijetí světla / choreografie: Olina Rambousková
ZUŠ Lounských Praha / Jedinou cestou, jak vyléčit zranění duše, je vypovídat se… / choreografie: Tereza Herynková
Otevřeno Kolín
ZUŠ Červený Kostelec / Krystalizace / choreografie: Blanka Rejholdová + Kateřina + Anička
Pantomima S. I. Brno / Na dálnici / choreografie: Josef Tichý
TS Flash Jaroměř / Částice ve vlnách / choreografie: Lenka Halašová, Jaroslava Škvorová
CUKR Rakovník / Cirkus Praha / choreografie: Eva Suková

14.00, 17.00, 21.00 hodin  85´              SJČ                    Kč 60,-
Tempus Fugit Lörrach (D) / režie: Václav Špirit          
William Shakespeare: Sen noci svatojánské

15.30, 17.30, 19.30 hodin    60´            SOK                   Kč 50,-
Divadelní studio D3 Karlovy Vary / režie: Petra Kohutová          
Tomáš Vůjtek: Smíření

14.00, 19.30 a 22.45 hodin    55´          MYŠ                  Kč 40,-      
KUK! Praha, ZUŠ Štítného Praha 3 / režie: Ivana Sobková                              
Ivana Sobková a soubor: Jídelna aneb Vařím, vaříš, vaříme…

Úterý 2. 8. 2016
16.30 a 20.30 hodin    135´                    JD                      Kč 60,-
DS Zmatkaři Dobronín / režie: Ladislav Valeš                                    
Jim Cartwright: DVA obalu         

14.00, 16.00, 18.00, 19.45 a 21.40 hodin   30´             SJČ                                 Kč 30,-
(Z)MATKY Praha / režie: Martin J. Švejda
Martin J. Švejda: BIM BAM BOM            

15.00, 17.00, 19.00, 20.40 a 22.40 hodin    25´             SJČ                                 Kč 30,-      
Děvčátko a slečny Jaroměř, ZUŠ F. A. Šporka / režie: Jarka Holasová           
J. Holasová, K. Prášilová, M. Němečková: Ušubraná / (od 15 let)

19.45 a 21.40 hodin      55´                    MYŠ                  Kč 40,-                                              
KUK! Praha, ZUŠ Štítného Praha 3 / režie: Ivana Sobková                              
Ivana Sobková a soubor: Jídelna aneb Vařím, vaříš, vaříme…

Středa 3. 8. 2016
10.00 hodin  135´    Doprovodný program                    JD                                   Kč 70,-      
HRA-NIC-e / režie: Radovan Lipus    
Renata Putzlacher: HRA-NIC-e

16.30 a 20.30 hodin     145´                   JD                      Kč 70,-      
DS Krakonoš Vysoké nad Jizerou / režie: Marie Brtková-Trunečková                              
Martin Vačkář, Ondřej Havelka: Zločin v Posázavském Pacifiku

20.00 a 22.15 hodin      75´                    SJČ                    Kč 60,-      
Relikty Hmyzu / režie: Adam Pospíšil, Šimon Stiburek
K. Čapek, A. P. Čechov, A. Pospíšil, Š. Stiburek: F.RACEK /život a dílo/      

14.30, 17.45 a 19.00 hodin    35´          SJČ                       Kč 30,-      
JaKKdo Jaroměř, ZUŠ F. A. Šporka / režie: Jarka Holasová                             
Jarka Holasová: Kdes holubičko lítala / (od 16 let)

15.30, 20.00 a 22.30 hodin    95´          SOK                   Kč 70,-
DS Ty-já-tr/HROBESO Praha / režie: Luděk Horký    
Martin McDonagh: Poručík z Inishmoru / (od 15 let)

Čtvrtek 4. 8. 2016
16.30 a 20.30 hodin       140´                 JD                      Kč 70,-
Rádobydivadlo Klapý / režie: Jaroslav Kodeš             
V. Vančura, R. Felzmann: Rozmarné léto

14.30 a 18.00 hodin     75´                     SJČ                    Kč 60,-      
Relikty Hmyzu / režie: Adam Pospíšil, Šimon Stiburek
K. Čapek, A. P. Čechov, A. Pospíšil, Š. Stiburek: F.RACEK /život a dílo/                          

19.50, 21.30 a 22.50 hodin     35´         SJČ                       Kč 30,-      
JaKKdo Jaroměř, ZUŠ F. A. Šporka / režie: Jarka Holasová         
Jarka Holasová: Kdes holubičko lítala / (od 16 let)

19.50 a 22.30 hodin     75´                     SOK                   Kč 50,-      
Teď nádech a leť Pardubice / režie: David Zelinka
David Zelinka: Slepice není pták, Ukrajina není cizina           

 

14.30, 17.00 a 21.30 hodin     50´         MYŠ                  Kč 40,-
Buddeto! Plzeň / režie: Michal Ston          
Buddeto! Plzeň: Přemnohá dobrodružství, jakož i hrdinské skutky rytířů nízkého stolu – útržky eposu

Pátek 5. 8. 2016
16.30 a 20.00 hodin      95´                    JD                      Kč 60,-
Mrsťa Prsťa Kouřim / režie: Martin Drahovzal
W. Shakespeare, M. Drahovzal: Mnoho povyku pro nic

14.30, 15.30, 17.30, 18.30 a 20.30 hodin    35´             SJČ                                 Kč 30,-                             
Vozichet Jablonec nad Nisou / režie: Rudolf Hancvencl               
Rudolf Hancvencl na lidové motivy: V jednom lese, v jednom domku

10.00, 14.30 a 17.30 hodin    75´          SOK                   Kč 50,-
Teď nádech a leť Pardubice / režie: David Zelinka
David Zelinka: Slepice není pták, Ukrajina není cizina           

18.30 a 20.00 hodin     50´                     MYŠ                  Kč 40,-
Buddeto! Plzeň / režie: Michal Ston          
Buddeto! Plzeň: Přemnohá dobrodružství, jakož i hrdinské skutky rytířů nízkého stolu – útržky eposu


Sobota 6. 8. 2016                                   
16.30 a 20.00 hodin    25´                      JD                      Kč 30,-
TS Light při ZUŠ Na Popelce Praha 5 / režie: Lenka Tretiagová                      
M. Kratochvíl, L. Tretiagová: Puntíkáři, pachatelé dobrých skutků

18.00 a 19.45 hodin   75´   HOST JH   SJČ                    Kč 70,-                          
Geisslers Hofcomoedianten / režie: Petr Hašek           
G. B. Andreini, H. Kebrtová: Magdaléna lascivní a kajícná        

14.00 a 17.30 hodin  60´   HOST JH    MYŠ                  Kč 50,-
Martin Hak: Zajíc a zajíc                                             

Komentáře ke článku